Cielito Cozumel Villa

  • 80 m²
  • 1 slaapkamer
  • 2 badkamers

Deze gesitueerde in Cancún Cielito Cozumel Villa Cancún bevindt zich op 7 km van het Beto Avila Stadium en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.

Mercado 28 is op 15 minuten rijden gesitueerd.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Cielito Cozumel Villa Cancún
Casa En Cancun Con Alberca
Mobiele prijsaanbieding

Casa En Cancun Con Alberca

4.0
Behoorlijk 6 beoordelingen
29 m van de accommodatie
USD 44 USD 40
per nacht
Bonita Casa En Cancun
Mobiele prijsaanbieding

Bonita Casa En Cancun

8.1
Heel goed 7 beoordelingen
38 m van de accommodatie
USD 59 USD 53
per nacht
Residencia Casa Vacacional Cancun Con Alberca
Mobiele prijsaanbieding

Residencia Casa Vacacional Cancun Con Alberca

70 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 10:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 13:00 tot 14:00
    Veelgestelde vragen
    • Is er parkeergelegenheid in de buurt van Cielito Cozumel Villa?
      Ja, een privéparkeerplaats is beschikbaar voor gasten van Cielito Cozumel Villa.
    • Wat zijn de regels voor in- en uitchecken bij Cielito Cozumel Villa?
      Gasten van Cielito Cozumel Villa worden verzocht om uiterlijk om 22:00 in te checken en tot 14:00 uit te checken.
    • Is er een zwembad op het grondgebied van Cielito Cozumel Villa?
      Ja, gasten van Cielito Cozumel Villa kunnen ter plaatse genieten van een privézwembad.
    • Is er een keuken beschikbaar in Cielito Cozumel Villa?
      Ja, Cielito Cozumel Villa heeft een ingerichte kitchenette.
    • Is het vakantiehuis huisdiervriendelijk?
      Ja, huisdieren zijn normaal gesproken toegestaan ​​bij het vakantiehuis, maar het is altijd het beste om vooraf te bellen om er zeker van te zijn.
    • Wat zijn de must-see attracties tijdens een verblijf bij Cielito Cozumel Villa?
      Gasten kunnen Beto Avila Stadium bezoeken, gunstig gelegen op 7 km afstand van Cielito Cozumel Villa.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Cielito Cozumel Villa Cancún

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten